Najczęstsze pytania

Co to jest PowerStory Learning?

To innowacyjna metoda nauczania, która wykorzystuje seriale fabularne w celu wywoływania emocji, które mają ogromny wpływ na procesy myślowe.

Emocje wpływają na procesy pamięciowe, wzmacniając je, dlatego ich połączenie z treściami edukacyjnymi to fundamenty PowerStory Leraningu.

Firmy mają jednak różne procesy i procedury dlatego zadaniem serialu jest wzbudzić emocje i refleksje, które motywują do pogłębienia wiedzy, a ta jest przekazywana pomiędzy odcinkami za pomocą storiesów i jest w pełni modyfikowalna przez Ciebie w panelu administracyjnym platformy.

Więcej o koncepcie PowerStory Learning posłuchasz tutaj.

Czym jest Powergam?

Powergam to autorska platforma e-learningowa stworzona przez Great Interactive, pioniera grywalizacji na polskim rynku.

Platforma PowerGam pozwala na streaming wiedzy w formie fabularnych seriali , a pomiędzy poszczególnymi odcinkami są zadania edukacyjne zawierające treści biznesowe. To co odróżnia je od klasycznych tego typu rozwiązań to fakt, że zadania przyjmują formę stories znanych z Instagram.

Czy szkolenie ma możliwość personalizacji?

Tak, ma możliwość pełnej personalizacji.
Nasz konfigurator treści w platformie pozwoli Ci edytować, dodawać i usuwać storiesy dzięki czemu możesz dostosować szkolenie w pełni do swoich potrzeb.

Graficzna forma konfiguratora sprawia, że edycja treści jest intuicyjna, przyjemna i nie wymaga wiedzy z zakresu programowania dzięki czemu wszystkie treści będziesz miał pod swoją kontrolą. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu skutecznych treści edukacyjnych dlatego przed rozpoczęciem kampanii w Twojej firmie pomożemy Ci przygotować storiesy tak aby były zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Jakie są etpaty wdrożenia szkolenia i jak długo trwa ten proces?

Platforma PowerGam jest w pełni gotowa i działa w formule software as a service więc nie wymaga skomplikowanego wdrożenia. Każde szkolenie możesz wyświetlić pracownikom na żądanie. Pracownicy nie muszą zakładać konta na platformie. Wystarczy, że zalogują się swoimi danymi, których używają w domenie firmy. Jeśli Twoja organizacja korzysta z MS Teams to platforma PowerGam też tam jest dzięki czemu Twoi pracownicy mogą przejść szkolenie nie wychodząc z Teamsa.

Platforma została z sukcesem wdrożona w wielu dużych międzynarodowych organizacjach min. Capgemini, HSBC, Warner Media, Bayer. Platforma jest przez nas na bieżąco rozwijana i zgodnie z naszą polityką bezpieczeństwa przechodzi raz na kwartał testy bezpieczeństwa.

Czy szkolenie może być zaimplementowane do LMSA?

Tak, w formie osadzenia jako link i połączone poprzez API z LMS. Nie wpływa to jednak na możliwość wyświetlania wyników w LMS.

Ile trwa szkolenie Sygnalisty?

Szkolenie w obszarze Complience Sygnalista to połączenie 6 odcików serialu, którego łączny czas trwania to ok 40minut wraz z spersonalizowanymi stories wiedzy szkoleniowej. Platforma PowerGam daje możliwość indywidualnego ustanowienia ścieżki przejścia szkolenia. My rekomendujemy szkolenie w formie Kampanii, która pozwala uczestnikowi obejrzeć jeden odcinek serialu wraz z stories, a odblokowanie kolejnego odcinka dobywa się cyklicznie co tydzień. Buduje to napięcie i większe zainteresowanie przedstawianą treścią.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Klikając "Akceptuje", zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.

Akceptuję