Oni już skorzystali z Powergam

Skanska
AutoPartner
GZM
Dakea
Skanska
AutoPartner
GZM
Dakea

Ten e-learning jest dla Ciebie jeśli:

Wdrażasz w swojej firmie zespoły w procesy Compliance
Chcesz skutecznie zakomunikować zasady Zgodności w swojej firmie
Odpowiadasz za prowadzenie szkoleń okresowych
Masz problem z motywacją pracowników do realizacji szkoleń
Mamy dla Ciebie unikalne rozwiązanie

Prezentujemy oryginalny e-learning z zakresu compliance, którego treści merytoryczne możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb. Sprawdź co zyskasz wdrażając to rewolucyjne doświadczenie szkoleniowe oparte o prawdziwy serial.

Zobacz co zyskasz

Jeden e-learning. Wiele obszarów edukacyjnych.

Scenariusz filmu, który stworzyliśmy na potrzeby tego szkolenia dotyka przeszło 15 obszarów biznesowych dotyczących compliance i etyki w biznesie. Dzięki platformie PowerGam możesz w łatwy sposób wybrać i spersonalizować treści jakie chcesz przekazać swoim pracownikom.

Etyka w biznesie
Historia whistleblowingu
Ujawnianie informacji poufnych
Dane osobowe
Wręczanie i przyjmowanie prezentów
Korupcja
Kradzież danych
Malwersajce
konflikty interesów
Zgłaszanie nieprawidłowości
Ochrona sygnalistów
Zatajanie ważnych informacji
Konsekwencje milczenia
System zgłaszania
Sygnalista

Zobacz co zyskasz

Co konkretnie zyskujesz?
Czas
Nie musisz zawracać sobie głowy jak przeprowadzić e-learning oraz przygotowywać czasochłonnych prezentacji
Skuteczność
O wiele lepsze przyswajanie wiedzy przez pracowników i uświadomienie o możliwych zagrożeniach wynikających z nieprzestrzegania przepisów.
Niespotykane wdrożenie
Uznanie i wyróżnienie w oczach osób szkolonych oraz kierownictwa.
Efektywność
Szybszą realizację procesu wdrożenia pracowników w  zagadnieniach Compliance.
Co zyskują Twoi pracownicy?

Twoi pracownicy będą oczekiwać na ten e-learning jak na premierę dobrego serialu, i na dodatek:

Będą się dobrze bawić
Dzięki mechanizmom grywalizacyjnym zawartym w platformie PowerGam
Trwale zapamiętają treści
Dzięki emocjom wywołanym przez serial na dłużej zapamiętają wiedzę, którą chcesz im przekazać
Wykonają je z chęci
A nie służbowego obowiązku co wyeliminuje ryzyko bezmyślnego przeklikiwania kolejnych slajdów
Zalogują się z łatwością
Używając swoich bezpiecznych danych bez konieczności rejestracji na kolejnej platformie dzięki integracji z SSO bądź MS Teams

Zobacz jak to działa

Wojciech Klimczok
Umówmy się na e-spotkanie i porozmawiajmy o wdrożeniu naszego e-learningu w Twojej organizacji

Zobacz jak to działa

Jak to działa?

Nasza metodologia to rewolucja na rynku szkoleń. Ratujemy e-learningi przed nudą poprzez sztukę filmową i sprawdzoną technologię. Zobacz jak to działa.

Podsumowując
Powergam to:

Serialowe emocje

Budujemy zaangażowanie i zainteresowanie tematem e-learningu za pomocą uniwersalnej serialowej historii i cliffhangerów.

Edukacja

Między kolejnymi odcinkami serialu umieszczamy wyzwania edukacyjne. Po wykonaniu wyzwań, użytkownicy mogą odtworzyć kolejny odcinek.

Certyfikacja

Ścieżkę kończy finał serialu oraz certyfikat przejścia e-learningu. Użytkownicy mogą pobrać certyfikat na swoje urządzenie, a Ty na bieżąco śledzisz postępy pracowników w panelu administracyjnym.

Koniec z nieefektywnym kontentem edukacyjnym

Nawet nudna prezentacja w PowerPoincie może zostać zmieniona w inspirujące doświadczenie e-learningowe. Mamy dla Ciebie dwie obietnice. Zadbamy o to, żeby kontent edukacyjny był:

  • Inspirujący i angażujący oraz
  • Zgodny z wymaganiami Twojej organizacji
Napisz do nas
Porozmawiajmy o wdrożeniu tego e-learningu w Twojej firmie.
Zostaw nam kontakt do siebie. Odpiszemy i zaproponujemy termin e-spotkania. Chcesz porozmawiać od razu?
Zadzwoń do  Wojtka +48 607 990 505

Najczęstsze pytania

Co to jest PowerStory Learning?

To innowacyjna metoda nauczania, która wykorzystuje seriale fabularne w celu wywoływania emocji, które mają ogromny wpływ na procesy myślowe.

Emocje wpływają na procesy pamięciowe, wzmacniając je, dlatego ich połączenie z treściami edukacyjnymi to fundamenty PowerStory Leraningu.

Firmy mają jednak różne procesy i procedury dlatego zadaniem serialu jest wzbudzić emocje i refleksje, które motywują do pogłębienia wiedzy, a ta jest przekazywana pomiędzy odcinkami za pomocą storiesów i jest w pełni modyfikowalna przez Ciebie w panelu administracyjnym platformy.

Więcej o koncepcie Powergama posłuchasz tutaj.

Czym jest Powergam?

Powergam to autorska platforma e-learningowa stworzona przez Great Interactive, pioniera grywalizacji na polskim rynku.

Platforma PowerGam pozwala na streaming wiedzy w formie fabularnych seriali, a pomiędzy poszczególnymi odcinkami są zadania edukacyjne zawierające treści biznesowe. To co odróżnia je od klasycznych tego typu rozwiązań to fakt, że zadania przyjmują formę stories znanych z Instagram.

Czy e-learning ma możliwość personalizacji?

Tak, ma możliwość pełnej personalizacji.
Nasz konfigurator treści w platformie pozwoli Ci edytować, dodawać i usuwać storiesy dzięki czemu możesz dostosować e-learning w pełni do swoich potrzeb.

Graficzna forma konfiguratora sprawia, że edycja treści jest intuicyjna, przyjemna i nie wymaga wiedzy z zakresu programowania dzięki czemu wszystkie treści będziesz miał pod swoją kontrolą. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu skutecznych treści edukacyjnych dlatego przed rozpoczęciem kampanii w Twojej firmie pomożemy Ci przygotować storiesy tak aby były zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Jakie są etapy wdrożenia e-learningu i jak długo trwa ten proces?

Platforma PowerGam jest w pełni gotowa i działa w formule software as a service więc nie wymaga skomplikowanego wdrożenia. Każdy e-learning możesz wyświetlić pracownikom na żądanie. Pracownicy nie muszą zakładać konta na platformie. Wystarczy, że zalogują się swoimi danymi, których używają w domenie firmy. Jeśli Twoja organizacja korzysta z MS Teams to platforma PowerGam też tam jest dzięki czemu Twoi pracownicy mogą przejść e-learning nie wychodząc z Teamsa.

Platforma została z sukcesem wdrożona w wielu dużych międzynarodowych organizacjach min. Capgemini, HSBC, Warner Media, Bayer. Platforma jest przez nas na bieżąco rozwijana i zgodnie z naszą polityką bezpieczeństwa przechodzi raz na kwartał testy bezpieczeństwa.

Czy e-learning może być zaimplementowane do LMSA?

Tak, w formie osadzenia jako link i połączone poprzez API z LMS. Nie wpływa to jednak na możliwość wyświetlania wyników w LMS.

Ile trwa e-learning Przetarg

E-learning w obszarze Complience Przetarg to połączenie 6 odcików serialu, którego łączny czas trwania to ok 40minut wraz z spersonalizowanymi stories wiedzy e-learningowej. Platforma PowerGam daje możliwość indywidualnego ustanowienia ścieżki przejścia e-learningu. My rekomendujemy e-learning w formie Kampanii, która pozwala uczestnikowi obejrzeć jeden odcinek serialu wraz z stories, a odblokowanie kolejnego odcinka dobywa się cyklicznie co tydzień. Buduje to napięcie i większe zainteresowanie przedstawianą treścią.

Zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Klikając "Akceptuje", zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych.

Akceptuję